Руководство и администрација

Презиме и име Стручна спрема и функција
Немања Здравковић проф. физике, в.д. директор школе
Траиловић Поповић Наташапроф. енглеског језика и књижевности, помоћник директора
Гачић Николамастер теолог, помоћник директора
Стојић Александар дипл. правник, секретар
Поповић Љубица дипл. економиста, шеф рачуноводства
Миловановић Ивана финансијско-административни сарадник
Презиме и име Звање
Китановски Драгица педагог
Стаменковић Александра психолог
Чубрановић Зорица библиотекар

Стручни сарадници

Наставно особље

Наставни предметПрезиме и име предметног наставника
Српски језик и књижевностКојовић Весна
Српски језик и књижевностМарковић Ана
Српски језик и књижевностЉујић Данијела
Српски језик и књижевностСуботић Љубиша
Српски језик и књижевностПоповић Нада
Српски језик и књижевностПајић Јелица
Српски језик и књижевностАнђелковић Лукић Марија
Енглески језикТатјана Мутавџић
Енглески језикАлексић Бојана
Енглески језикТраиловић Поповић Наташа
Енглески језикMихаиловић Горан
Енглески језикГаровић Милица
Енглески језикБожиновић Јовановић Марина
Немачки језикХалимић Индира
Немачки језикШикања Зоран
Француски језикНиколић Бојана
Руски језикВлашки Виолета
Латински језикБантулић Верица
Латински језикБожиновска Нина
СоциологијаНазарчић Јасмина
ПсихологијаПетровић Катарина
ФилозофијаБељански Драгана
ФилозофијаРековић Марија
ФилозофијаБрајковић Ема
ИсторијаТлачинац Соња
ИсторијаКмезић Дарко
ИсторијаПетровић Марина
ИсторијаМихајловић Александар
ГеографијаГрујић Радмила
ГеографијаЗечевић Мирјана
БиологијаКокотовић Милица
БиологијаБогојевић Татјана
БиологијаМажибрада Мирјана
БиологијаМарковић Бобан
МатематикаАздејковић Бранка
МатематикаЈеремић Светлана
МатематикаРистић Биљана
МатематикаЈешић Љубомир
МатематикаМилосављевић Александра
МатематикаИвошевић Валентина
ФизикаЛазовић Радосава
ФизикаИлић Гордана
ФизикаЈездимировић Миленко
ФизикаЂулаковић Ана
ХемијаДимитријевић Биљана
ХемијаМиловановић Новица
ХемијаДиздаревић Наташа
ХемијаТодоровић Светлана
Рачунарство и информатикаЈањић Јагода
Рачунарство и информатикаДанков Ивана
Рачунарство и информатикаЈанковић Глорија
Рачунарство и информатикаЈовић Радомир
Музичка култураJoвановић Марија
Музичка култураЕрор Ана
Ликовна култураДуковски Владимир
Физичко и здравствено васпитањеЂурђевић Анђелка
Физичко и здравствено васпитањеПетровић Дарко
Физичко и здравствено васпитањеЂурђевић Владимир
Физичко и здравствено васпитањеПејчић Бојан
Верска наставаГачић Никола
Грађанско васпитањеНазарчић Јасмина
Грађанско васпитањеРековић Марија
Грађанско васпитањеШикања Зоран
Грађанско васпитањеВасовић Ивана
Грађанско васпитањеДекић Милош
Изборни програм: Језик, медији и култураНиколић Бојана
Изборни програм: Језик, медији и култураАнђелковић Лукић Марија
Изборни програм: Језик, медији и култураШикања Зоран
Изборни програм: Језик, медији и култураТатјана Мутавџић
Изборни програм: Уметност и дизајнНиколић Владимир
Изборни програм: Уметност и дизајнПајић Јелица
Изборни програм: Уметност и дизајнАнђелковић Лукић Марија
Изборни програм: Уметност и дизајнЕрор Ана
Изборни програм: Појединац, група и друштвоБрајковић Ема
Изборни програм: Здравље и спортПетровић Катарина
Изборни програм: Здравље и спортВасовић Ивана
Изборни програм: Основи геополитике
Избори програм: Религије и цивилизацијеДекић Милош
Избори програм: Примењене науке 1Јовановић Јелена
Изборни програм: Савремене технологијеЗдравковић Немања
Изборни програм: Савремене технологијеЈовић Радомир

Помоћно и техничко особље

Презиме и име Радно место
Јевтић Владан домар
Додић Исидора спремачица
Којић Данијела спремачица
Стоилковић Гордана спремачица
Мијалковић Снежана спремачица
Михаиловић Марина спремачица
Вучетић Јасмина спремачица
Ранитовић Олга спремачица
Ђурић Мира спремачица
Кузманов Невенка спремачица