Обавештења

Распоред полагања ванредних испита у априлском испитном року

Испити се пријављују у термину од 10 до 14 часова код административног референта.

Обавештавамо ученике, запослене и родитеље да пролећни распуст почиње у понедељак, 2.4.2018. године и завршава се у понедељак, 9.4.2018. године.

Настава почиње у уторак, 10.4.2018. године. Ученици другог и четвртог разреда полазе у школу пре подне, а ученици првог и трећег разреда после подне.

Свим ученицима, њиховим родитељима и запосленима у Школи који славе, честитамо наступајуће Васкршње празнике.

Директор школе

Мирослав Маркићевић

Градско такмичење из биологије за ученике средњих школа одржаће се у Седмој београдској гимназији у недељу, 25.3.2018. године, са почетком у 12 часова. Пријаве учесника такмичења слати на e-mail адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. закључно са 20.3.2018. године.

Директор школе
Мирослав Маркићевић