Обавештења

Изашао је распоред полагања ванредних испита у октобарском испитном року. Ванредни испити се пријављују у рачуноводству школе. Ванредни ученици пријављују испите испитном пријавом (образац ПИ) која се купује у књижарама Просветног прегледа. Преузмите ПДФ

Распоред консултација за ванредне ученике: Преузмите ПДФ

Распоред полагања разредних испита за ученике четвртог разреда у јунском испитном року

Пријаве за полагање разредних, поправних и матурских испита у августовском испитном року примаће се од понедељка, 13. до петка, 17. августа 2018. године, од 10 до 14 часова у рачуноводству школе. Приликом пријаве испита ученици доносе у школу пријаву (образац ПИ) и записник (образац број 3. за разредне и поправне испите, односно образац број 7 за матурске испите). Ови обрасци се купују у књижарама Просветног прегледа.

Матурски испит из српског језика и књижевности у августовском испитном року одржаће се у уторак, 21.8.2018. године, са почетком у 11 часова.

Матурски испит из страних језика / математике одржаће се у четвртак, 23.8.2018. године, са почетком у 10 часова.

Одбране матурских радова обавиће се у петак, 24.8.2018. године у терминима које договоре чланови комисија са кандидатима.

Распоред полагања разредних и поправних испита у августовском испитном року

Распоред полагања ванредних испита у јунском испитном року

Испити се пријављују у термину од 10 до 14 часова код административног референта.