Обавештења

Распоред полагања ванредних испита у октобарском испитном року

Испити се пријављују у термину од 10 до 14 часова код административног референта.

Обавештавамо ученике, наставнике и родитеље да нова школска година почиње у петак, 1.9.2017. године. Други и четврти разред иду у школу пре подне (од 8 часова), а први и трећи разред после подне (од 14:05 часова).

Спискови са именима ученика првог разреда по одељењима биће истакнути на огласним таблама сат времена пре почетка наставе.

Ученицима, наставницима и родитељима желимо пуно успеха у новој школској години.

Директор школе

Мирослав Маркићевић

У четвртак, 2.6. у 11:30 одржаће се испит из физике за матуранте којима је остао само овај предмет.

За остале ванредне ученике распоред полагања из свих предмета бице истакнут 15.6.

Координатор за ванредне ученике,

Китановски Драгица

Испити се могу пријавити од 10. до 15.10.2016. године од 10 до 14 часова код административног референта, а распоред полагања испита ће бити истакнут 15. октобра на сајту школе.

координатор за ванредне ученике Драгица Китановски