О гимназији

"Muzikom do uspeha" je drugi projekat nastao u saradnji Sedme beogradske gimnazije, Sekretarijata za kulturu grada Beograda i muzičara Milana Petrovića. "Podji sa mnom u Sedmu" je moderna himna Sedme beogradske gimnazije koju je po zahtevu projekta napisao Milan Petrović. Kroz projekat je prošlo 18 učenika od kojih je 16 izvelo završni koncert u Pan teatru 18.12.2016. godine. Projekat je trajao dva i po meseca, mesec dana u školi i mesec i po dana u Shoica Cajones muzičkom studiju. Učenike su posetili i gosti muzičari, Branko Isaković, Bvana Herbalajzer, Marko Mandić i Ana Radžić koji su sa njima podelili svoja iskustva. Završni koncert je imao i humanitarni karakter, prikupljen je novac za pomoć bivšem učeniku škole Aleksandru Novakoviću.

Поткатегорије